Text TexxtW 2012 roku Tiffany Masterson, mama zajmująca się domem w Houston w Teksasie, USA, wprowadziła na rynek swoją markę kosmetyków do pielęgnacji skóry. Nazwa marki, podobnie jak filozofia Tiffany, jest unikatowa: Drunk Elephant!

Formuła: Produkty Drunk Elephant charakteryzują się poziomem pH jak najbardziej zbliżonym do poziomu pH Twojej skóry.

Składniki: Marka Drunk Elephant używa tylko tych składników, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie skóry, a przede wszystkim są biokompatybilne. Od kilku lat produkty Drunk Elephant są dostępne w wielu krajach gdzie dominują media społecznościowe.

A teraz, są one również dostepne w Polsce, oczywiście tylko w Sephora.
+
VIRGIN MARULA LUXURY FACIAL OIL
DRUNK ELEPHANT
GOOD FOR YOU
Formuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzenia

GOOD FOR VEGAN
Produkty przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego

Podstawowe informacje o produkcie:
Virgin Marula Oil – nasz olejek marulowy z pierwszego tłoczenia jest niczym spa dla Twojej skóry. Bogaty w antyoksydanty o kluczowym znaczeniu oraz kwasy omega 6 i 9 olejek marula zapewnia odżywienie i wycisza skórę, przywracając jej młodzieńczy blask dzięki pozostawaniu w najczystszej postaci.

Jak działają jego składniki:
Czerpany prosto z pestki owocu marula, nasz czysty, nierafinowany olejek jest praktycznie niezmącony jakąkolwiek substancją chemiczną bądź zapachem – naturalnego pochodzenia lub syntetycznymi. Ten świetnie wchłaniający się olejek szybko wnika w strukturę skóry, ograniczając widoczność linii mimicznych i zmarszczek. Odpowiedni do wszystkich typów skóry, w tym najbardziej wrażliwej.

Dodatkowe informacje:
Marka Drunk Elephant wykorzystuje opatentowany proces ekstrakcji surowca na zimno z filtracją, czego efektem jest najczystsza i najbardziej skoncentrowana postać olejku, który znakomicie się wchłania, wraz z zachowanymi w nim delikatnymi polifenolami o działaniu antyoksydacyjnym oraz kwasami tłuszczowymi. Nasz olejek z maruli zawiera polifenole w większym stężeniu niż w ciemnej czekoladzie, czy też zielonych bądź czarnych herbatach, co zapewnia skuteczną ochronę antyoksydacyjną przeciwko zanieczyszczeniom oraz działającym niszcząco wolnym rodnikom ze środowiska.

Najważniejsze składniki:
Olejek z pestek sclerocarya birrea (marula): Ten niezwykle łatwo wchłaniający się olejek o wysokiej zawartości tokoferoli o właściwościach antyoksydacyjnych (witamina E), tokotrienoli, związków fenolowych, flawonoidów oraz kwasów omega 6 i 9 nawilża, odżywia i odmładza skórę.
30 ml - 325 złOlejek Marulowy Do Pielęgnacji Twarzy
Rewolucja Drunk Elephant
Niesamowita pielęgnacja skóry do wypróbowania od zaraz!
+
GOOD FOR YOU
Formuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzenia

GOOD FOR VEGAN
Produkty przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego

Podstawowe informacje o produkcie:
Maska nowej generacji z kwasami AHA/BHA dla pełnego złuszczenia i odnowy skóry, do stosowania raz w tygodniu wieczorem.
DRUNK ELEPHANTT.L.C. SUKARI BABYFACIAL Maska nowej generacji z kwasami AHA/BHA
50 ml - 349 zł